Chirurgia stomatologiczna - Dentan - gabinet stomatologiczny w Mińsku Mazowieckim
470
page-template-default,page,page-id-470,qode-listing-1.0.6,qode-lms-1.0.1,qode-social-login-1.0.1,qode-music-1.0.2,qode-news-1.0.5,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,qode-tours-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

 

W przypadku braku możliwości zachowania zębów w jamie ustnej, usuwamy je lub dłutujemy. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że ekstrakcja zęba wiąże się z dużym stresem, dlatego oprócz sprawnego działania, staramy się wesprzeć pacjenta i miłą rozmową wpłynąć pozytywnie na jego samopoczucie. Oprócz dbałości o bezbolesne przeprowadzenie zabiegu, często zaopatrujemy pacjenta w lek przeciwobrzękowy i zlecamy odpowiednie środki przeciwbólowe do przyjmowania w domu. Wykonujemy także resekcje wierzchołków korzeni, hemisekcje, radektomie, premolaryzacje, usuwamy torbiele, podcinamy wędzidełka wargi górnej i języka. Osobom z dużym lękiem przed ekstrakcją proponujemy wykonanie znieczulenia komputerowego (QuickSleeper). Ten rodzaj znieczulenia zapewnia dużo większy komfort Pacjentowi zarówno w trakcie aplikacji preparatu, jak i minimalizuje uczucie drętwienia tkanek po wizycie.

Wierzymy w ogromny potencjał regeneracyjny naszych organizmów i wtedy, gdy sytuacja tego wymaga, wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem krwi pacjenta. Stanowią one wspaniałe przygotowanie tkanek m.in. przed zabiegami implantacji.