Dentan - gabinet stomatologiczny w Mińsku Mazowieckim | Chirurgia stomatologiczna
470
page-template-default,page,page-id-470,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1202

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

 

W przypadku braku możliwości zachowania zębów w jamie ustnej, usuwamy je lub dłutujemy. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że ekstrakcja zęba wiąże się z dużym stresem, dlatego oprócz sprawnego działania, staramy się wesprzeć pacjenta i miłą rozmową wpłynąć pozytywnie na jego samopoczucie. Oprócz dbałości o bezbolesne przeprowadzenie zabiegu, często zaopatrujemy pacjenta w lek przeciwobrzękowy i zlecamy odpowiednie środki przeciwbólowe do przyjmowania w domu. Wykonujemy także resekcje wierzchołków korzeni, hemisekcje, radektomie, premolaryzacje, usuwamy torbiele, podcinamy wędzidełka wargi górnej i języka. Osobom z dużym lękiem przed ekstrakcją proponujemy wykonanie znieczulenia komputerowego (QuickSleeper). Ten rodzaj znieczulenia zapewnia dużo większy komfort Pacjentowi zarówno w trakcie aplikacji preparatu, jak i minimalizuje uczucie drętwienia tkanek po wizycie.

Wierzymy w ogromny potencjał regeneracyjny naszych organizmów i wtedy, gdy sytuacja tego wymaga, wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem krwi pacjenta. Stanowią one wspaniałe przygotowanie tkanek m.in. przed zabiegami implantacji.