Dentan - gabinet stomatologiczny w Mińsku Mazowieckim | Medycyna estetyczna
476
page-template-default,page,page-id-476,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1202

Medycyna estetyczna

ZABIEGI Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Podążając za aktualnymi trendami, chcielibyśmy aby piękne uśmiechy naszych Pacjentów, o które tak wytrwale walczymy, widniały na wypoczętych i odmłodzonych twarzach. Dlatego do oferty wykonywanych przez nas zabiegów wprowadziliśmy:

 

  • wygładzanie zmarszczek za pomocą botoksu
  • mezoterapię igłową z zastosowaniem kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego, a także fibryny strukturalnej i komórkowej
  • zabiegi modelujące twarz (w tym także powiększanie ust w znieczuleniu stomatologicznym
  • karboksyterapię
  • peelingi dobierane indywidualnie do potrzeb skóry

 

 

Bardzo cenimy sobie naturalność i chcielibyśmy zachowywać odpowiedni umiar w poprawianiu urody, dlatego zwracamy uwagę na wykorzystanie możliwości regeneracyjnych naszych organizmów oraz na wybór wysokiej jakości materiałów. Zachęcamy do wykonania zabiegów z zastosowaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej – materiałów najbardziej bezpiecznych, kompatybilnych i neutralnych, bo pochodzących od osoby poddającej się zabiegowi. Jest to naturalny sposób na pobudzenie produkcji kolagenu i regenerację skóry, która staje się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona. Zmarszczki ulegają zmniejszeniu, przebarwienia rozjaśnieniu. Osocze bogatopłytkowe dzięki swojemu działaniu przeciwzapalnemu, a nawet przeciwbakteryjnemu wywiera ochronny wpływ na naszą skórę powodując szybsze gojenie ran. Jest to metoda, którą można polecić pacjentom z chorobami alergicznymi, a także osobom zmagającym się z łysieniem lub chcącym zagęścić swoje włosy. Równie naturalną metodą łączącą niezwykły potencjał skoncentrowanych czynników wzrostu oraz możliwości odbudowujące komórek macierzystych CD34+ jest innowacyjna metoda Plasma Complex. Działanie regeneracyjne i odbudowujące jest możliwe dzięki połączeniu w jednym zabiegu właściwości fibryny strukturalnej S-PRF i komórkowej I-PRF. Terapia z wykorzystaniem fibryny jest wskazana przy fotostarzeniu skóry, występowaniu wiotkości i zmarszczek, suchości, leczeniu ran i oparzeń, łysieniu i wypadaniu włosów, leczeniu blizn.

 

 

Decydując się na tego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej chcą mieć Państwo pewność, że korzystają z najbezpieczniejszych metod, w sprawdzonym gabinecie. Szukając najskuteczniejszych środków, jak botox czy wypełnianie bruzd nosowo-wargowych w Mińsku Mazowieckim, oczekują Państwo profesjonalizmu, niezawodności i dyskrecji. Możemy zapewnić, że, gdy myślą Państwo o zabiegach estetycznych jak wygładzanie zmarszczek, Mińsk Mazowiecki i nasz gabinet to dobry wybór.

 

 

Zapraszamy!