Dentan - gabinet stomatologiczny w Mińsku Mazowieckim | Protetyka stomatologiczna
472
page-template-default,page,page-id-472,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1202

Protetyka stomatologiczna

protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna

 

Zachowanie kompletnego uzębienia jest bardzo istotne z estetycznego i funkcjonalnego punktu widzenia. Protetyka stomatologiczna zajmuje się uzupełnianiem braków w uzębieniu, przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia oraz poprawą estetyki zębów. W Dentanie oferujemy pełny zakres usług protetycznych. Wykonujemy licówki, wkłady koronowo-korzeniowe, korony na metalu oraz pełnoceramiczne, mosty, protezy ruchome, uzupełnienia na implantach.

Protetyka stomatologiczna pozwala dokonać rekonstrukcji zębów u osób w każdym wieku. Mińsk Mazowiecki jest siedzibą naszego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego, w którym odzyskasz piękny uśmiech i pozbędziesz się kompleksów. Wiemy, jak duże znaczenie w budowaniu pewności siebie ma estetyczne uzębienie, dlatego przykładamy dużą wagę do naturalnego wyglądu protez zębowych. Oprócz tego nasi lekarze skupiają się także na przywróceniu pełnej funkcjonalności zgryzu i zapewnieniu pacjentom komfortu na co dzień.