Magdalena i Arkadiusz Tańscy, poznaj personel gabinetu - Dentan
308
page-template-default,page,page-id-308,qode-listing-1.0.6,qode-lms-1.0.1,qode-social-login-1.0.1,qode-music-1.0.2,qode-news-1.0.5,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0.2,qode-tours-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Personel

Magdalena TaSska
Magdalena Tańska
doktor nauk medycznych, lekarz stomatolog, medycyna estetyczna

Ukończyłam studia stomatologiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2004 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęłam studia doktoranckie w Katedrze Protetyki Stomatologicznej w Warszawie. W 2010 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską. W 2013r. ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie (Włochy) uzyskując tytuł Master in Prosthodontics. Moją pasją zawodową jest protetyka i stomatologia estetyczna jak również medycyna estetyczna. W 2018 roku ukończyłam 2 letnie studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti – Aging w Warszawie.

Prywatnie jestem mamą Kingi i Karoliny.

dentan_arkadiusz
Arkadiusz Tański
lekarz stomatolog, lekarz medycyny

Studia stomatologiczne ukończyłem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2004 roku, zaś kierunek lekarski tegoż Uniwersytetu w 2007 roku. W trakcie studiów uczestniczyłem w pracach Studenckiego Koła Naukowego przy I Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Swoje zainteresowania systematycznie pogłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych. Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka, leczenie pod mikroskopem, a w wolnej chwili wędkarstwo.

Prywatnie jestem tatą Kingi i Karoliny.

Anna Cacko-Góralczyk (2)
Anna Cacko-Góralczyk
lekarz stomatolog

Ukończyłam studia stomatologiczne na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2013r. Jestem w trakcie 4 – letniej specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej, którą odbywam w MCS w Warszawie. Swoją wiedzę i umiejętności stale rozwijam uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Moją pasją zawodową jest chirurgia stomatologiczna i stomatologia zachowawcza. Dużo satysfakcji przynosi mi leczenie dzieci, które przeprowadzam w bezstresowej atmosferze m.in. z gazem rozweselającym.
W wolnym czasie żegluję i jeżdżę na snowboardzie.

Prywatnie jestem mamą Mateusza.

Wyświetl certyfikaty

Bartosz Tomaszek (2)
Bartosz Tomaszek
lekarz stomatolog

Jestem absolwentem Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się przede wszystkim leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci (m.in. z gazem rozweselającym), stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną. Swoje umiejętności poszerzam także w dziedzinie endodoncji. Uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach stomatologicznych, rozwijających umiejętności praktyczne i teoretyczne, dzięki czemu stale aktualizuję zdobytą wiedzę i poszerzam doświadczenie zawodowe.

Wyświetl certyfikaty

szostak
Barbara Szostak
asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Wyświetl certyfikaty

Dorota Barwicka Asystentka stomatologiczna, Higienistka
Dorota Barwicka
asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Wyświetl certyfikaty

Bogusêawa Wi¬ckus Sta+ystka
Bogusława Więckus
asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Wyświetl certyfikaty