Dentan - gabinet stomatologiczny w Mińsku Mazowieckim | Personel
308
page-template-default,page,page-id-308,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1202

Personel

DSC_7200
Arkadiusz Tański
lekarz stomatolog, lekarz medycyny

Studia stomatologiczne ukończyłem na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2004 roku, zaś kierunek lekarski tegoż Uniwersytetu w 2007 roku. W trakcie studiów uczestniczyłem w pracach Studenckiego Koła Naukowego przy I Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Swoje zainteresowania systematycznie pogłębiam uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych. Moją pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia, protetyka, leczenie pod mikroskopem, a w wolnej chwili wędkarstwo.

DSC_7098_Magdalena_Tanska
Magdalena Tańska
doktor nauk medycznych, lekarz stomatolog, medycyna estetyczna

Ukończyłam studia stomatologiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2004 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczęłam studia doktoranckie w Katedrze Protetyki Stomatologicznej w Warszawie. W 2010 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę doktorską. W 2013r. ukończyłam studia podyplomowe z protetyki stomatologicznej na prestiżowym Uniwersytecie w Sienie (Włochy) uzyskując tytuł Master in Prosthodontics. Moją pasją zawodową jest protetyka i stomatologia estetyczna jak również medycyna estetyczna. W 2018 roku ukończyłam 2 letnie studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti – Aging w Warszawie.

DSC_7152_Anna_Cacko_Goralczyk
Anna Cacko-Góralczyk
lekarz stomatolog

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2013r. uzyskując tytuł lekarza dentysty. W 2015r. rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej i po zdanym Państwowym Egzaminie Specjalizacyjnym otrzymałam tytuł specjalisty. Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach.
Moją pasją zawodową jest chirurgia i stomatologia zachowawcza. Dużo satysfakcji przynosi mi leczenie dzieci, które przeprowadzam w bezstresowej atmosferze m.in. z gazem rozweselającym.
Prywatnie jestem mamą Mateusza i Marceliny.

Wyświetl certyfikaty

DSC_7126_Bartosz_tomaszek
Bartosz Tomaszek
lekarz stomatolog

Jestem absolwentem Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuję się przede wszystkim leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci (m.in. z gazem rozweselającym), stomatologią estetyczną oraz chirurgią stomatologiczną. Swoje umiejętności poszerzam także w dziedzinie endodoncji. Uczestniczę w szkoleniach, kursach oraz konferencjach stomatologicznych, rozwijających umiejętności praktyczne i teoretyczne, dzięki czemu stale aktualizuję zdobytą wiedzę i poszerzam doświadczenie zawodowe.

Wyświetl certyfikaty

IMG_5275
Weronika Mielnicka
lekarz stomatolog

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na codzień zajmuję się głównie stomatologią zachowawczą w powiększeniu. Stale pogłębiam wiedzę uczestnicząc w licznych kursach oraz wykładach. Rozwijam się w kierunku stomatologii estetycznej oraz endodoncji. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na budowaniu dobrej relacji z pacjentem. Dzięki temu skomplikowane leczenie stomatologiczne przebiega w atmosferze wspólnego zaufania. Moimi pasjami, poza stomatologią, są podróże oraz literatura.

Wyświetl certyfikaty

DSC_7262_Barbara_Szostak
Barbara Szostak
asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Wyświetl certyfikaty

DSC_7240_Dorota_Barwicka
Dorota Barwicka
asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Wyświetl certyfikaty

DSC_7293_Boguslawa_Wieckus
Bogusława Więckus
asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna

Wyświetl certyfikaty

Magdalena Gołębiewska
Magdalena Gołębiewska
recepcjonistka