Dentan - gabinet stomatologiczny w Mińsku Mazowieckim | Profilaktyka
462
page-template-default,page,page-id-462,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1202

Profilaktyka

Profilaktyka

 

Celem profilaktyki stomatologicznej jest zapobieganie chorobom dziąseł, przyzębia i zębów. Udzielamy naszym pacjentom instruktażu higieny jamy ustnej oraz przeprowadzamy profesjonalne oczyszczanie zębów ze złogów kamienia i osadu nazębnego (skaling i piaskowanie zębów). Wykonujemy także lakierowanie zębów preparatem z hydroksyapatytem  oraz lakowanie bruzd świeżo wyrżniętych zębów stałych (trzonowych i ewentualnie przedtrzonowych).

 

Jesteśmy dumni z tego, że jako pierwsi w Mińsku Mazowieckim wprowadzamy dla naszych Pacjentów wspaniałą, nowoczesną i bezbolesną metodę usuwania złogów nazębnych.
AIRFLOW® Prophylaxis Master to najnowsza innowacja wprowadzona przez firmę EMS do systemu Guided Biofilm Therapy: unikalne rozwiązanie do stosowania w próchnicy, profilaktyce chorób przyzębia i leczeniu podtrzymującym. Piasek AIRFLOW® Plus usuwa biofilm, osady i świeży kamień nad- i poddziąsłowo, ograniczając potrzebę użycia narzędzi ręcznych i elektrycznych. Dzięki niesamowitej efektywności działania można wyeliminować konieczność używania gumek, szczoteczek i pasty. EMS PIEZON® NO PAIN z końcówkami PS pozwala na przeprowadzenie minimalnie inwazyjnego skalingu wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Zabieg przeprowadzany jest przy regulowanej temperaturze irygacji i jest praktycznie bezbolesny.