Dentan - gabinet stomatologiczny w Mińsku Mazowieckim | O nas
113
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-113,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1202

O nas

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy przywitać Państwa w Dentanie – nowoczesnym Gabinecie Stomatologicznym usytuowanym w Centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Topolowej 19.

Jesteśmy małżeństwem lekarzy stomatologów podchodzących z pasją do wykonywanego zawodu. Od 18 lat nieustannie pogłębiamy swoje umiejętności i wiedzę uczestnicząc w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach i sympozjach stomatologicznych. Oprócz profesjonalizmu oferujemy Państwu miłą i przyjazną atmosferę, dzięki której nawet najbardziej zestresowani wizytą Pacjenci będą mogli czuć się u nas komfortowo. Pomocne w osiągnięciu tego celu będą przyjazne wnętrza i najwyższej jakości sprzęt, którym pracujemy.

Wykwalifikowana kadra

Dentan to zespół doświadczonych stomatologów, dla których praca jest jednocześnie pasją. Wysokie kwalifikacje zawodowe oraz znajomość najnowszych metod leczenia potwierdzają mnogie certyfikaty ukończenia specjalistycznych kursów.

Profesjonalna higienizacja

Nasze higienistki stomatologiczne wykonują bezbolesne i dokładne zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne

Najnowocześniejsze technologie

Technologia stomatologiczna ciągle się zmienia – dokładamy wszelkich starań, by sprostać wymaganiom naszych pacjentów stosując zaawansowaną technologię pozwalającą na efektywne i bezbolesne leczenie chorób jamy ustnej.

Dla Ciebie, dla rodziny

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług skierowany dla każdego pacjenta. Z usług gabinetu dentystycznego DENTAN mogą korzystać osoby w każdym wieku – również najmłodsi mogą liczyć na specjalne atrakcje.

Masz pytania? Skontaktuj się znami!